KONST / Litografier / Färglitografier 11887185
nr 1188 7185
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografier, 2 st. Lösa blad, Hos tandläkaren, 181/200, signerade, bladets mått: 52x32
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
måndag 4 juni 2018
kl 18:17:39